Aktualności

LAUREACI KONKURSU EKOLOGICZNEGO VIII EDYCJI PROJEKTU

Prezentujemy listę laureatów konkursu pt.: Mały upcykling z Panem Sprzątalskim zorganizowanego dla Szkół Podstawowych Nr 2, 3 oraz 5 w Chełmży. Zadaniem uczestników było przygotowanie prac plastycznych z odpadów z papieru i tektury.

JAK SEGREGOWAĆ ODPADY Z PAPIERU?

Jeśli niejeden raz zastanawialiście się nad tym, do którego pojemnika wrzucić jakiś papierowy odpad, zobaczcie jak prawidłowo pozbywać się niepotrzebnego papieru, z korzyścią dla siebie i środowiska naturalnego!

JUŻ WKRÓTCE VIII EDYCJA PROJEKTU PAN SPRZĄTALSKI

Jak segregować zużyte gazety, książki i zeszyty? Co zrobić, aby ograniczyć ilość śmieci, które powstają w naszych domach? Na wiele pytań dotyczących odpadów z papieru, odpowie Pan Sprzątalski podczas VIII edycji projektu.

FINAŁ IV EDYCJI PROJEKTU W ŻARACH

W dniu 29 stycznia br w Żarskim Domu Kultury Luna odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji projektu. Podczas spotkania podsumowano przebieg akcji oraz wręczono nagrody laureatom konkursów ekologicznych.

LAUREACI V EDYCJI PROJEKTU

Laureaci konkursu ekologicznego pt.: Odpadowe, pomysłowe i na nowo wartościowe, zorganizowanego dla uczniów gminy Iwierzyce w ramach V edycji projektu Pan Sprzątalski.

Odpadowe, pomysłowe z Panem Sprzątalskim

Od 23 listopada br. Pan Sprzątalski zaprasza do udziału w V edycji projektu uczniów z klas 1-3 szkół podstawowych gminy Iwierzyce w województwie podkarpackim.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...